Moja szkoła językowa

Home » dla lektora » Dyplomy dla uczniów – zrób to sam!

Dyplomy dla uczniów – zrób to sam!

Kim jestem?

Nazywam się Izabela Czyżewska, od wielu lat prowadzę szkołę językową English Way School - chcę podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem, zarówno jako nauczyciel angielskiego, jak i bizneswoman. Istotną częścią mojego życia są również podróże, a więc wątki z nimi związane również będą pojawiać się na blogu. Zapraszam do lektury i komentowania!

Archives


Czerwiec to czas kiedy kończy się rok szkolny, a ważnym dla ucznia  ukoronowaniem paromięsięcznej pracy jest otrzymanie dyplomu. Zwłaszcza młodzsze dzieci cieszą się z otrzymania takiego świadectwa swojego zaangażowania i pilności, które mogą z dumą zaprezentować rodzicom.

W wakacje również odbywają się zajęcia dodatkowe, obozy, półolonie, zawody sportowe, a do nagród często dołączamy certyfikaty uczestnictwa w tych aktywnościach.

Jeśli przygotowanie wyżej wymienionych spadło właśnie na Ciebie i potrzeba Ci odrobiny inspiracji, to zapraszam Cię do przeczytania tego artykułu.


Na forach i grupach nauczycielskich często pojawia się pytanie:

Skąd wziąć szablon potrzebnego mi certyfikatu?

Gdzie znaleźć gotowe wzory?

Jest dużo miejsc w sieci, oto przykład jednego z nich, gdzie w łatwy sposób możesz przygotować własny dyplom –  robisz to online, a nastęnie drukujesz.

A jeśli chcesz zrobić własny projekt?

Nic łatwiejszego!

Skorzystaj z możliwości, jakie oferuje canva.

W tym programie online niezwykle łatwo zrobisz własny certyfikat, dopasujesz go do swoich potrzeb, dostosujesz tekst, kolory i grafikę. Jeśli nie wiesz, jak się poruszać w canvie, to zapraszam Cię do obejrzenia mojego pięciominutowego tutoriala na ten temat – powiem Ci, jakie są główne opcje tej aplikacji, w tym również, jak uzyskać polską czcionkę.

Nie warto wydawać znacznych kwot na grafika i agencję reklamową, jeśli można w prosty sposób stworzyć własne projekty. To nic trudnego, zachęcam do eksperymentów!

Pytacie często, na jakim papierze drukuję – otóż wykorzystuję zazwyczaj do produkcji certyfikatów dla dzieci zwykły blok techniczny, kartki mają wystarczającą grubość, a jednocześnie radzi sobie z nimi zwykła drukarka.

Zwykle drukuję dwa dypolomy na jednej stronie formatu A4, takie poręczne świadectwa doskonale się sprawdzają dla najmłodszych.

Zapraszam Was do tworzenia własnych prac i życzę kreatywności!


 

Dodaj swój komentarz, będzie mi bardzo miło!

Polub, jeżeli Ci się spodobało. Udostępnij dalej, może przyda się komuś, a mnie to napędza do działania 🙂

Zapraszam Cię na Fanpage English Way School  na Facebooku, a także na stronę szkoły, którą prowadzę English Way School Szkoła Języków Obcych.

Oto mój profil na Instagramie, gdzie wrzucam zdjęcia m.in. z moich podróży.

 

Pozdrawiam gorąco!

Iza

 

 

 


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

Join 908 other followers

%d bloggers like this: